Buziak.pl Recenzja

Buziak.pl to internetowy portal randkowy, jaki odróżnia się nowoczesnym systemem dopasowań. Dzięki niemu potrafisz odnaleźć partnera, jaki będzie spełniał wszelkie dostarczone poprzez Ciebie kryteria.

Aktualnie na portalu zapisanych jest przynajmniej 400.00 użytkowników – także z Polski, jak oraz UK, Niemiec, USA, Australii, Ukrainy, Belgii. To specjalny serwis społecznościowy, na jakim osoby zarejestrowane mogą wprowadzać swoje treści – zdjęcia, filmy, odnośniki do własnych stron www.

Rodzaje kont w serwisie Buziak.pl

Klienci mają do wyboru konto Standard, Premium czy VIP. Korzystanie spośród konta tradycyjnego jest zupełnie darmowe. Konto Premium czy VIP aktywują dodatkowe możliwości, m.in. nieskończone możliwości kontaktu z pozostałymi użytkownikami, brak automatycznego cenzurowania treści kontaktowych.

Co ważne, konta Premium dla pań są bezpłatne, aby przekonać je do konkretniejszej aktywności. Administratorzy pragną, aby każdy mężczyzna mógł zapoznać więcej ciekawych kobiet oraz posiadać gwarancję, iż mają one zdolność odpisania.

Logowanie na Buziak

Aby zacząć korzystać z portalu randkowego Buziak.pl, należy się zarejestrować. Mogą to dokonać osoby, jakie ukończyły 18 lat. Rejestracja jest niezwykle przejrzysta oraz intuicyjna. Musisz podać własną płeć, login, hasło, e-mail, kraj, region i miasto zamieszkania oraz datę urodzenia. Po zaakceptowaniu regulaminu, otrzymasz na skrzynkę link z kodem potwierdzającym rejestrację. Utworzenie konta trwa jedynie parę minut.

Co umieścić w profilu?

Gdy potwierdzisz swój adres e-mail, uzyskujesz wstęp do panelu. Wtedy dopiero w obecnym miejscu uzupełniasz wszelkie dane, jakie ułatwią Ci znaleźć miłość Twojego życia. Przede wszystkim, potrzebne jest dodanie zdjęcia. Wyłącznie wtedy kobiety uzyskują dostęp do bezpłatnego konta Premium oraz ich możliwości na odnalezienie partnera zdecydowanie wzrastają.

Nie potrzebujesz przedstawiać go wszystkim – portal randkowy zapewnia możliwość zachowania anonimowości oraz udostępniania zdjęć tylko niektórym osobom. Następnym etapem jest uzupełnienie informacji: imienia, krótkiego opisu o sobie i wybranie preferencji. Jeśli chcesz, możesz poinformować użytkowników, jaki jest Twój stan cywilny, wykształcenie, zawód, stosunek do palenia oraz alkoholu, czy posiadasz albo planujesz posiadać dzieci.

Po prawej stronie w panelu znajduje się krótki formularz dotyczący tego, czego poszukujesz na portalu randkowym Buziak.pl. Do wyboru masz dodatkowe opcje: przyjaźni, przygody, zabawy, mężczyzn, miłości, seksu, kobiet czy niczego nie szukam. Dzięki temu, w serwisie będziesz otrzymywać propozycje tylko od osób szukających tego samego, co Ty. Wszystko jest widoczne obecnie na początku, więc ryzyko przeżycia rozczarowania jest niewielkie.

Aby powiększyć nasze możliwości na odnalezienie idealnego partnera, warto dodać także preferencje dotyczące wieku mężczyzny lub kobiety i dodatkowe dane o sobie, jak wzrost, budowa ciała, kolor oczu oraz włosów.

Bezpieczeństwo informacji

Buziak.pl zadbał o to, aby użytkownicy potrafili poczuć się bezpieczni na portalu randkowym. Niepożądane profile możesz umieszczać na czarnej liście. W “Ustawieniach” możesz również określić, kto może oceniać, komentować Twoje zdjęcia, komu zezwalasz na czat z Tobą.

Jeśli zechcesz, możesz także ukryć własną tożsamość przed wybranymi użytkownikami. Serwis zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia i poufność powierzonych danych. W dowolnej chwili możesz rozwiązać czy trwale usunąć konto.

Jak odnaleźć drugą połowę na Buziak.pl?

Aby odnaleźć idealnego partnera, warto przeprowadzić “Test na miłość” znajdujący się w Twoim panelu po przeciwnej stronie. Odnajdziesz w nim szybkie pytania dotyczące tego, jak powinien wyglądać, zachowywać się Twój przyszły mężczyzna czy przyszła kobieta. Odpowiedzi pozwalają na zdrowszą oraz odpowiednią analizę Twoich wymagań. W wyniku uzyskasz tylko najbardziej korzystne dopasowanie partnerskie.

Po wejściu do zakładki “Moje konto”, masz do wyboru parę możliwości poszukiwania partnera. Możesz skorzystać spośród funkcji “Szukaj” oraz dodać kraj, region, miasto, wiek, wzrost drugiej połowy. Jeśli uzupełnisz preferencje, wyświetlą Ci się dostosowane do wymagań profile użytkowników wraz ze zdjęciami.

Jeżeli któryś z nich przyjdzie Ci do gustu, możesz przesłać do niego wiadomość, zacząć czat, przesłać uśmiech bądź całusa albo dołączyć do kontaktów. Jeśli zechcesz, możesz także ocenić dodane poprzez użytkownika zdjęcie.

W zakładce “Oceniaj” możliwe jest oglądanie zdjęć kobiet czy panów oraz wystawianie im ocen w granicy od 1-10. Spośród danych głosów podawana jest średnia, jaka występuje pod dowolnym zdjęciem. Po kliknięciu w “Filmy” możesz przeglądać materiały wideo wysłane poprzez użytkowników oraz dodatkowo oceniać je w odpowiedniej skali.

Buziak.pl Opinie

Portal randkowy Buziak.pl cieszy się niezwykle pozytywnymi opiniami wśród odbiorców. Przede wszystkim jego zaletą stanowi to, iż ma mnóstwo dobrych opcji, jakie ograniczają pole dopasowywania do najlepszych wyników. Otrzymujesz tylko propozycje od osób, jakie do Ciebie pasują.

Administratorzy gwarantują bezpieczeństwo informacji, zatem nie ma ryzyka, iż dostaną się one w nieodpowiednie ręce. Co ważne, zakazane jest gromadzenie informacji kontaktowych, jak np. adres zamieszkania, numer telefonu. Na bieżąco potwierdzasz to, kto może do Ciebie napisać oraz co pojawia się w Twoim profilu.

Dodatkowym atutem portalu randkowego Buziak.pl stanowi jego uniwersalność. Bez względu na to, czy poszukujesz partnera na stałe lub interesuje Cię tylko przelotny romans, znajdziesz osobę odpowiadającą Twoim wymaganiom. W serwisie potrafią się także zarejestrować osoby poszukujące tylko przyjaźni czy zabawy.

Na stronie internetowej portalu znajduje się także mnóstwo wskazówek dotyczących podrywu online oraz na żywo, poradniki uwodzenia i słownik randkowicza. Zyskujesz na początku kompleksową wiedzę, jaką możesz zastosować w kontakcie z inną osobą.