Cafe.pl Recenzja

Cafe.pl to pewien z bezpłatnych portali randkowych, jaki przynależy do portalu Gazeta.pl. Portal jest dedykowany dla osób dorosłych, jakie szukają miłości czy odmiennych znajomości za pośrednictwem sieci i liczba aktywnych użytkowników stanowi w przybliżeniu 130 tysięcy osób.

Żeby móc zapisać się w serwisie Cafe.pl potrzeba posiadać konto w Gazeta.pl, jakie można założyć także za pośrednictwem serwisu randkowego. To jedyny spośród kilku całkowicie bezpłatnych oraz tak prosperujących portali randkowych.

Funkcje Cafe.pl

Rejestracja w serwisie randkowym trwa krótką chwilę i po zdobyciu linku aktywacyjnego można obecnie w całości czerpać z jego funkcjonalności. Dzięki rejestracji zyskujemy możliwość komunikowania się ze wszystkimi użytkownikami. Jak w dowolnym portalu randkowym, także na Cafe.pl możemy dodawać fotografie do naszego profilu tu natomiast warto zaznaczyć, iż zdjęcia bez własnego wizerunku nie są przyjmowane do bazy.

Serwis posiada rozbudowaną wyszukiwarke, dzięki jakiej potrafimy szukać partnera według znaku zodiaku, wieku, postawy ciała lub stosunku do używek. Dodatkową funkcją wyszukiwarki stanowi dodatkowo możliwość zawężenia wyników do osób, jakie logowały się w poprzednich dniach. W dowolnej chwili możemy podejrzeć pozostałe profile użytkowników i ich fotki, z zestawieniem ostatnio dodanych osób do serwisu.

Portal Cafe.pl ma parę zakładek, do kluczowych z nich przynależą: „Rozrywka”, „Cafe radzi”, „Sagio Cafe”, „Ostatnio dołączyli” lub „Najnowsze zdjęcia”. Także można odnaleźć stosunkowo fajny podział na zakładki: „mężczyźni” oraz „kobiety”, dzięki czemu prosto jest odnaleźć interesujące nas osoby określonej płci.

Każda z zakładek proponuje różne ciekawostki oraz praktyczne informacje, tylko „Sagio Cafe” to część płatna serwisu, jaka prowadzi do stosunkowo dużej ilości filmów poradnikowych, co ciekawe przekazanej jedynie dla płci męskiej.

Darmowy serwis randkowy

Serwis Cafe.pl jest zupełnie bezpłatny, administratorzy utrzymują platformę online z emisji reklam. To jedyna wada portalu, choć reklamy nie są zbyt nachalne, potrzebujemy je przeglądać co chwilami potrafi być męczące oraz ograniczające korzystanie z niego. Oprócz wspomnianych reklam, w portalu nie ma pozostałych utrudnień, dlatego każdy odbiorca może dowolnie poruszać się po prostych zakładkach.

Cafe.pl jest stosunkowo łatwy w budowie, nie posiada zakładki powiązanej z dopasowaniem partnerskim i rozbudowanego bloga z poradami sercowymi. Dodatkowo profile obecnie zapisanych użytkowników nie są kontrolowane i analizowane, co powoduje iż w portalu może znajdować się wielu oszustów, na jakich należy wyjątkowo uważać.

Cafe.pl po zalogowaniu proponuje założenie swego anonsu, jaki prezentuje się z niewielkiego opisu o sobie, tu posiadamy możliwość wpisania 250 znaków. Inna część naszego profilu to kilkanaście pól, jakie możemy jednak nie potrzebujemy wypełniać. Odnajdziemy tu takie pozycje jak: „Film, który mogę oglądać w kółko”, „Ostatnia ważna książka”, lub „Wakacje spędzam…”. Inne pola to stosunkowo podstawowe informacje: wiek, wykształcenie, znak zodiaku, budowa ciała oraz pozostałe.

Oczywiście jeśli zdecydujesz się na całkowite wypełnienie pełnych pól, Twoje możliwości na odnalezienie drugiej połowy w Cafe.pl wzrosną. Również w przypadku rubryk z obszerniejszym opisem, możesz tak skonstruować wypowiedzi, żeby Twój opis zaciekawił pozostałych użytkowników.

Ponieważ Cafe.pl jest własnością portalu Gazeta.pl, część odnośników prowadzi do pozostałych obszarów wyżej wymienionego serwisu internetowego.

Cafe.pl nie przynależy do rozbudowanych platform randkowych, pomimo to stosunkowo wysoko rejestruje się w rankingach portali randkowych, często z powodu na łatwość budowy i zdolność korzystania z niego całkowicie za darmo. Nie wszyscy traktują Cafe.pl jak standardowy portal randkowy, wielu klientów zapisuje się tylko w celach towarzyskich, żeby zapoznać innych znajomych z okolicy czy całkiem obcego zakątka Polski.

Stosunkowo dobra nazwa portalu randkowego – Cafe.pl, przyjmuje na wirtualną kawę i ekscytujące wyszukiwania innych znajomości internetowych. Warto więc zarejestrować się zupełnie za darmo oraz przetestować faktyczną funkcjonalność portalu, a odczucia oraz uwagi można opublikować w komentarzach poniżej.