Erodate Recenzja


EroDate to jeden spośród wysoce rozpoznawalnych portali proponujących możliwość umówienia się na seks randkę. Natrafisz tutaj na osoby, dla jakich w kontekście seksualności nie istnieją tematy tabu. Portal cieszy się nieustającą popularnością, często ze względu na dużą ofertę funkcjonalności, jaka nie odbiega od możliwości popularnych serwisów randkowych.

Czy EroDate to naprawdę odpowiednie miejsce do poszukiwania partnera na jedną noc?

Serwis EroDate jest na naszym rynku od 2007 roku. Wprawdzie skierowany jest szczególnie do polskich użytkowników, znajdziemy tutaj również profile osób będących zagranicą. Spośród ponad 230 tysiącami aktywnych użytkowników, EroDate jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków serwisów erotycznych oferujących natychmiastowe seks randki.

Jak wygląda logowanie i rejestracja w Erodate?

Rejestracja w serwisie jest darmowa, ale pozwala ona na dostęp do zmniejszonej ilości funkcji – w niniejszym zawierają się także ograniczenia względem wyświetlania pełnych profili pozostałych użytkowników. Żeby w całości korzystać z serwisu należy wykupić konto PREMIUM, jakiego ceny zaczynają się już od 39zł miesięcznie. Bezpiecznych płatności dokonać można przez przelew, SMS czy za pomocą karty kredytowej. Portal gwarantuje, że przy dokonywaniu płatności korzysta z pośrednictwa zaufanych pośredników, oraz co za tym idzie – nie przechowuje naszych osobistych danych.

EroDate oferuje także konto VIP, jakie zwiększa pakiet PREMIUM, jednak go nie zastępuje. Wydaje się zatem, że najskuteczniejszym wyjściem w przypadku tego portalu będzie wykupienie konta PREMIUM, które pozwoli nam komunikowanie się z pozostałymi użytkownikami i przekazywanie im zdjęć w prywatnych wiadomościach. Specjalne konto VIP polecić możemy tymże osobom, dla jakich wyjątkowo istotna jest anonimowość w sieci. Jego aktywacja pozwala nam bowiem wykorzystać funkcje takie jak : ,,anonimowe surfowanie”, która ukryje naszą aktywność w trakcie przeglądania profili innych użytkowników.

W praktyce znaczy to tyle, że jeśli odwiedzimy czyjeś konto, osoba ta nie będzie o tym wiedzieć, ponieważ nie ujawnimy się na liście osób oglądających jej profil. Konto VIP umożliwia także na ukrycie czasu ostatniej wizyty na portalu, dzięki czemu nie będziemy musieli tłumaczyć się z ignorowania niewygodnych wiadomości – inni użytkownicy właściwie nie dowiedzą się o tym, że byliśmy aktywni w serwisie.

EroDate – dla kogo?

EroDate przeznaczone jest dla dziewczyn, mężczyzn i par – niezależnie od orientacji oraz preferencji seksualnych. Strona nie oczekuje wypełniania żadnych ankiet psychologicznych. Zamiast tego oczekuje na nas rozszerzona wyszukiwarka, w jakiej możemy swobodnie filtrować oraz personalizować wyniki.

Pośród filtrów odnajdziemy m.in. wiek, lokalizację z uwzględnieniem dowolnej odległości, płeć, status związku, orientację seksualną, wymagania wobec innych użytkowników, status online lub profile ze zdjęciem. Choć profil serwisu mocno akcentuje seks i erotykę, oraz zdjęcia pornograficzne nie są usuwane, zakazane jest umieszczanie zdjęć okolic intymnych jako zdjęć profilowych. Osoby, które nie chcą ujawniać swojej twarzy wszystkim użytkownikom mogą wykorzystać opcję ,,sekretnego zdjęcia” – dodane zdjęcie pozostanie niewidoczne dla społeczności i wyświetlać się będzie jedynie tym osobom, jakim damy do niego dostęp.

Jeżeli zainteresuje nas osoba, która dodała sekretne zdjęcia a potrzebujemy dowiedzieć się jak wygląda, możemy poprosić ją o odblokowanie takiego zdjęcia lub zaoferować jej ,,kredyty” w zamian za dostęp do fotek. Kredyty to idealny, wirtualny system płatności serwisu. To za ich pomocą wykupić będziemy potrafili dodatkowe funkcje. Przykładowo – zmiana nazwy użytkownika kosztować nas będzie 250 kredytów.

Nowe funkcje serwisu

 

Serwis podkreśla, że zdjęcia i dobra nazwa użytkownika mają decydujące znaczenie. Ich właściwy, przekonujący dobór, potrafi przekonać innych użytkowników do szybszego nawiązania z nami kontaktu. Na EroDate kontakt rozpoczniemy na mnóstwo rodzajów. Do możliwości mamy m.in. hotline – gdzie możemy wyrażać swoje fantazje większemu gronu użytkowników, seks anonse – gdzie możemy zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu konkretnego partnera lub pary i określić całkowicie nasze przekonania o spotkaniu, do jakiego planujemy doprowadzić tak, aby nie było wątpliwości czego po nim oczekujemy, forum – gdzie dojdziemy do rozmaitych grup tematycznych lub też podstawowy system wiadomości prywatnych, w jakich wymienimy prywatną korespondencję z danymi użytkownikami. Jak na serwis skoncentrowany raczej na umożliwianiu seks spotkań, EroDate zadziwia liczbą przyjaznych użytkownikowi funkcji.

Dołączając do społeczności będziemy mogli skorzystać spośród takich funkcji, jak tworzenie listy ulubionych profili, podgląd osób oglądających nasze konto, powiadomienia o urodzinach innych użytkowników, czy wiadomość o tym, kto dodał nasz profil do ulubionych. Użyteczną – wcześniej nadmienioną – funkcją jest szansa udostępniania naszych zdjęć tylko wyselekcjonowanemu gronu użytkowników. Jest to zwłaszcza przydatne, jeśli zdecydujemy się na opublikowanie w serwisie odważnych, pikantnych zdjęć, jakimi niekoniecznie pragniemy dzielić się z pełną społecznością portalu.

EroDate daje nam także możliwość usuwania niekorzystnych dla nas komentarzy umieszczonych pod naszymi zdjęciami. W przypadku kłopotów z nachalnymi adoratorami możemy skorzystać z możliwości blokowania wybranych użytkowników, dzięki czemu stracą oni zdolność wyświetlania naszego profilu.

Dobrym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają zmieniać zdanie jest możliwość przywrócenia konta w czasie 7 dni od jego usunięcia. Jeśli natomiast przez ten okres nie zdecydujemy się na powtórne zalogowanie na portalu, wszystkie informacje oraz kontakty przepadną, a nasz profil zniknie ostatecznie.

Poradniki oraz dodatki na EroDate

Oprócz szeregu funkcji ułatwiających kontakt, odnajdziemy także zakładki przygotowane w celu uproszczenia oraz poprawienia komunikacji między użytkownikami. EroDate proponuje więc poradniki randkowe (indywidualne dla kobiet i mężczyzn) oraz słownik erotyczny, i w nim definicje słów i wyrażeń nawiązujących do życia seksualnego. Jeśli pragniemy bodźca, który obudzi nasze fantazje erotyczne, możemy zajrzeć na EroDate blog, gdzie zamieszczane są pikantne opowiadania mające na celu wzmocnienie swej wyobraźni. A jak będziemy już rozbudzeni, nie pozostaje nic innego jak tylko skorzystać spośród imprez, warsztatów czy spotkań o jakich informacje również znajdziemy na stronie.

Opinie o EroDate

Choć wszystko, co zostało napisane do ostatniej chwili wygląda dość kolorowo, to zawsze odnajdzie się też parę spraw do jakich można byłoby się przyczepić. Po pierwsze – bez wykupienia płatnych pakietów portal wydaje się być mało użyteczny. Po drugie – administrator serwisu zapewnia nas o bezpieczeństwie oraz dyskrecji, podczas kiedy na stronie głównej wyświetlają się zdjęcia z widocznymi twarzami – ciężko stwierdzić czy są to przypadkowe fotografie z Internetu czy może jednak losowo wybrane zdjęcia przedstawiające członków społeczności.

Jak to jest w przypadku stron o tym zakresie, panowie okazują rozczarowanie sporą liczbą kobiet szukających wyłącznie sponsora. Z kolei internautki wymieniają się na forach internetowych akcjami na temat tego jak przyłapały na korzystaniu ze strony swoich chłopaków i mężów – co stanowi niejako potwierdzenie, że znaczna grupa użytkowników rejestruje się na portalu, aby skorzystać z dodatkowych doznań poza związkiem zaglądając na fora, można postawić stwierdzenie, ze opinia ta dotyczy głównie panów, jednak nie tylko.​

Społeczność EroDate nie ocenia oraz każdego traktuje na równi. Po to przecież są portale erotyczne. Dopóki jasno stawiasz sytuację a nie bawisz się cudzymi uczuciami społeczność EroDate przyjmie cię z szerokimi rękami. Internauci także wydają się mieć różnorodne uczucia. Przynajmniej większość
spośród nich wspomina, że w serwisie rejestrują się często osoby otwarte, o wyższej tolerancji na mniej oczywiste potrzeby i fetysze, o tyle pojawiają się też opinie, że portal wręcz kipi od użytkowników, którzy mają postawę roszczeniową i stają się opryskliwi lub wręcz wulgarni w przypadku otrzymania odmowy.

Dlaczego warto?

Czy warto skorzystać z EroDate? Strona cieszy się dużą popularnością, a oferowane funkcje sprawiają, że korzystanie z niej jest dość przyjemne. Każdemu użytkownikowi przypadnie do gustu też niezbyt wysoka cena abonamentu. Na EroDate wiesz na co wydajesz pieniądze, a strona zdecydowanie zabiega o jakość. Prosta obsługa jest wielkim plusem portalu. Bez zapoznawania się z jakąkolwiek instrukcją zaraz po chwili jesteśmy w stanie skorzystać z pełnego potencjału strony.

Internauci potwierdzają, że portal niejednokrotnie pomógł im w znalezieniu partnerów do przelotnego seksu. Jeśli zatem nie szukasz miłości na całe życie, a tylko seksualnych uniesień – EroDate może być idealnym miejscem, które spełni twoje wymagania.