Flirt Recenzja

Portal Flirt przynależy do czołówki najchętniej odwiedzanych platform randkowych w Polsce. Do zapoczątkowania w nim naszej przygody, wystarczy tylko utworzenie konta, jakie jest w całości bezpłatne. Na początku należy podać główne informacje, dotyczące orientacji, wieku, miejscowości oraz adresu e-mail. Po uzupełnieniu tych danych, na skrzynkę odbiorczą przyjdzie informacja z linkiem aktywacyjnym. W przypadku braku otrzymania e-maila potwierdzającego rejestrację, warto przejrzeć folder spamu, żeby nie przekreślić naszej możliwości na znajomości już w przedbiegach.

Kogo zainteresuje portal Flirt

 

Platforma pozwoli na poszukiwanie kontaktów w przedziale wiekowym od 18 do 78 lat. Jest dedykowana dla pań i panów, zarówno o orientacji hetero, jak również homoseksualnej. Znajdą się na niej przede wszystkim osoby, jakie poszukują flirtu oraz niezobowiązujących spotkań. Stanowi to propozycja środkowa między tradycyjnym portalem randkowym i miejscem do wyszukiwania kontaktów erotycznych.

Główne funkcje

 

Stronę Flirt odróżnia połączenie wielu popularnych opcji oraz możliwości w jednym serwisie. Przede wszystkim, pozwoli ona znajdować profile osób na zasadzie wybranych preferencji, od płci oraz wieku, aż po kolor oczu lub typ sylwetki. Zapewnia także nawiązywanie rozmów przez czat, niezwykle przypominający popularny Messenger.

Ciekawą funkcjonalnością są także pokoje rozmów, niemal identyczne do tych, z jakimi mieliśmy do czynienia przed erą portali społecznościowych. W niniejszy sposób potrafią porozmawiać ze sobą osoby w określonych przedziałach wiekowych, posiadające zbliżone upodobania czy szukające takich samych wrażeń.

Nie zabrakło także aplikacji, jaka ma funkcję “Hot or Not”. Przedstawia ona singli z okolicy oraz pozwoli na natychmiastową decyzję o kontynuowaniu znajomości przez sparowanie czy szybkie jej pominięcie. Stanowi to zatem odwzorowanie rozwiązań, dobrze sprawdzonych w aplikacji Tinderze.

Dla spragnionych znaczniejszej ilości rozrywki, przygotowano tryb “Niegrzeczny”. Dzięki niemu można przeglądać prywatne zdjęcia, pozwalające zapoznać się od intymniejszej strony.

Opłaty

Założenie oraz korzystanie z podstawowego konta jest bezpłatne. Warto natomiast poszerzyć jego użyteczność o wykupienie pakietu członkowskiego. Zapewnia to bowiem czatowanie bez ograniczeń, udostępnianie zdjęć oraz filmów wideo, oglądanie dużych fotografii profilowych i dodatkowo mnóstwo pozostałych udogodnień. Płatności dokonuje się bez wychodzenia z domu i koszt zaczyn} się obecnie od 4,20 zł. To opłata, jaka gwarantuje 3-dniowy okres próbny, w trakcie jakiego można przekonać się o wartościach serwisu.

Opinie

Stale wzrastająca popularność portalu Flirt w Polsce i dodatkowo wysokie miejsca w rankingach odwiedzin portali randkowych, nie są przypadkowe. Mnóstwo klientów znajduje tutaj miejsce do flirtowania oraz znajdowania innych osób, a tysiące znajomości owocuje spotkaniami na żywo. W tymże serwisie nie potrzeba kryć się z własnymi preferencjami. Niezależnie, czy poszukuje się przelotnych kontaktów lub może czegoś ważniejszego, każdy odnajdzie coś dla siebie. Bez znaczenia, czy poszukującym jest zainteresowany życia 18-latek lub doświadczona obecnie życiowo kobieta.