IamNaughty Recenzja


Dzięki naszemu intensywnemu stylowi życia i karierze nie nie mamy już czasu, aby spotkać się z kimś i ostatecznie się z nim umówić. Na szczęście obecnie istnieje wiele portali randkowych, które mogą pomóc ludziom w znalezieniu przypadkowej lub randki o charakterze seksualnym. Jednym z wielu serwisów randkowych dla dorosłych jest IAmNaughty. To nie jest zwykły serwis randkowy, gdzie ludzie szukają poważnych związków i podobnych rzeczy.

IamNaughty Opis

IAmNaughty to serwis randkowy dla dorosłych, który skierowany jest do osób szukających randek i seksualnych doznań. Portal ma siedzibę w Nowej Zelandii i jest przeznaczona dla osób, które celują w intymne spotkania, nie martwiąc się o żadne zobowiązania.
Witryna jest specjalnie zaprojektowana dla osób, które mogą łatwo łączyć się zarówno z mężczyznami, jak i kobietami. IAmNaughty jest jak łącznik, który ułatwi komunikację między dwiema osobami, które mają te same potrzeby i pragnienia.

Rejestracja IamNaughty

Jeśli chodzi o dołączenie do IAMNaughty, zajmie Ci to tylko kilka minut, zanim zaczniesz szukać odpowiedniej osoby dla siebie. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zarejestrować się, wprowadzając swój adres e-mail i hasło. Po zakończeniu możesz napisać kilka szczegółów na swój temat. Pomoże ci to szybciej znaleźć właściwą osobę.

Musisz także poinformować pozostałych użytkowników , czy jesteś kimś, kto szuka tylko flirtu online lub poszukujesz spotkań w realnym świecie.

Funkcje

Jedną z najważniejszych zalet w IAmNaughty jest prostota poruszania się po portalu.

Jeśli spojrzysz na prawy górny róg portalu, zobaczysz wiadomości błyskawiczne, alerty oraz ustawienia. Z drugiej strony lewa część jest miejscem, w którym opcje menu dotyczą prywatnych filmów uczestników lub kamerek internetowych na żywo. Wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki, więc nie będziesz mieć żadnych problemów.

Wyszukiwanie pary

Po zakończeniu konfigurowania profilu i uzupełnienia preferencji możesz rozpocząć wyszukiwanie swojego dopasowania. To, co jest dobre w IAmNaughty, to fakt, że możesz łatwo wyszukiwać na podstawie swojej lokalizacji, dzięki czemu możesz mieć dopasowanie, które znajduje się w pobliżu Twojego obszaru. Wpisz swoją lokalizację, a zostaną wyświetlone wszystkie profile w Twoim obszarze. Możesz zacząć dzielić się z nimi swoimi pragnieniami, gdy już oboje odpowiednio się poznacie.

Opłaty IAmNaughty

Jak wspomniano powyżej, możesz dołączyć do IAmNaughty za darmo, ale jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać serwis randkowy, warto skorzystać z płatnej subskrypcji.

Miesiąc członkostwa kosztuje 35.64 $
Trzy miesięczne członkostwo kosztuje 59.79 $
Sześć miesięcy członkostwa kosztuje 93.86 $
Możesz również skorzystać z trzydniowej wersji próbnej, którą IAmNagughty oferuje za 4.54 $.

Darmowe funkcje na IAmNaughty
IAmNaughty jest pełen różnych funkcji, w tym różnych sposobów flirtowania i łączenia się z innymi członkami. Osoby korzystające ze standardowego konta mogą rozmawiać na czacie bez żadnych opłat.

Inną przydatną funkcją IAmNaughty jest możliwość wysyłania mrugnięć lub grania w grę przenieś i polub, jeśli jesteś zbyt nieśmiały, aby wysłać wiadomość. Następnie możesz wysłać mrugnięcia i mieć nadzieję, że dana osoba odpowie lub przynajmniej prześle ci mrugnięcie.

Płatne funkcje w IamNaughty

Jeśli potrzebujesz pomocy, nie powinieneś się martwić, ponieważ jako płatny użytkownik będziesz cieszyć się wsparciem premium. Oznacza to, że w każdej chwili będziesz mieć kogoś, kto odpowie na wszystkie pytania dotyczące portalu.

Posiadając konto Premium będziesz również korzystać z bardziej zaawansowanego narzędzia wyszukiwania, a także posiadać możliwość sprawdzenia pełnych informacje o profilu innej osoby. Nie będziesz mieć również żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o wysyłanie i odbieranie wiadomości.

Bezpieczeństwo

IAmNaughty traktuje priorytetowo prywatność i dyskrecję swoich członków. Portal jest prowadzony przez profesjonalistów, którzy zawsze sprawdzają każdy profil w serwisie. Ponadto nie powinieneś martwić się o swoje informacje, które będziesz wprowadzać na IAmNaughty, ponieważ wszystko będzie szyfrowane I zabezpieczone.

Ponadto, jeśli istnieją jakieś podejrzane profile, portal natychmiast je zawiesi.