Miłosny Kontakt Recenzja

Miłosny Kontakt to jedna spośród mniej popularnych stron randkowych, jaka znajduje pomimo tego swoich fanów. Społeczność portalu ma ponad 170 tysięcy odbiorców, a różowo-niebieskie logo w formacie motyla wydaje się być gwarancją zmian na pozytywniejsze – takich, jakie uskrzydlają. Czy przystąpienie do portalu naprawdę sprawi, że również my będziemy mieć motylki w brzuchu?

Chociaż ilość odbiorców strony Miłosny Kontakt powoli podnosi się do 200 tysięcy, na próżno poszukiwać tego portalu w rankingach popularności, czy zestawieniach stron randkowych. Nie wydaje się jednak, żeby element ten zniechęcał singli do zapisywania się na portalu, gdyż każdego dnia notuje on wzrost ilości użytkowników. Niewielka społeczność umożliwia pewnego rodzaju sposób intymnej atmosfery oraz pozwoli na precyzyjniejszą weryfikację kont poprzez moderatorów strony. Czyżby użytkownicy Miłosnego Kontaktu – jak koty – lubili “poszukiwać swymi ścieżkami” i przełamywać schematy – nie docierając do mocno obleganych polskich portali randkowych? Postanowiliśmy sprawdzić, co strona przedstawia nam do zaoferowania.

Choć weryfikacja konta nie jest konieczna, użytkownicy, którzy poddali się temu mechanizmowi otrzymują specjalny znaczek będący pewnością, iż dane konto należy do prawdziwej osoby, jakiej tożsamość została potwierdzona. To tylko na tych profilach warto się skupić, żeby posiadać gwarancję, że prowadzimy konwersacje z osobami, które nie udają kogoś, kim nie są.

Logowanie na Miłosny Kontakt

Rejestracja na portalu jest bezpłatna, jednak użytkowanie darmowego konta łączy się z jakimiś ograniczeniami. O ile brak opcji przekazania innym użytkownikom numeru telefonu czy adresu mailowego nie stanowi na wstępie dużego ograniczenia bo jednak część spośród nas chce zachować ostrożność, to przecież ograniczenia względem przeszukiwania profili i ograniczana ilość wiadomości, jakie potrafimy wysłać, skutecznie uniemożliwiają korzystanie ze strony. Posiadacze darmowego konta mogą bowiem wysłać maksymalnie do 5 wiadomości, jednak warto ją zauważyć – w końcu część portali randkowych nie zezwala na jakąkolwiek komunikację z pozostałymi użytkownikami, aż do czasu wykupienia konta Premium.

Bezpłatna Rejestracja dla Kobiet !

W sprawie pakietów Premium portal zapewnia nam możliwość wykorzystania spośród oferty promocyjnej. Warto bowiem dodać iż zawarto tutaj dwa warianty płatności – przelewem i kartą – przy czym ten drugi jest zdecydowanie atrakcyjniejszy cenowo!

Płacąc przelewem wykupujemy tzw. pełne członkostwo, jakie kosztować będzie nas 85zł w przypadku członkostwa na 1 miesiąc, 169zł w przypadku członkostwa na 3 miesiące, 315zł w przypadku członkostwa na pół roku czy 549zł w przypadku członkostwa wykupionego na rok.

Gdy zdecydujemy się na płatność kartą, czyli “subskrypcje” – cennik komponuje się dużo korzystniej! Wygląda następująco: 59zł w przypadku subskrypcji miesięcznej, 149zł w przypadku subskrypcji 3-miesięcznej, 249zł w przypadku subskrypcji 6-miesięcznej i 449zł w przypadku subskrypcji rocznej.

,,Subskrypcja” działa tutaj jednak, jak słowo-klucz. O ile w przypadku zakupu pełnego członkostwa, przelew przeprowadzany jest jednorazowo, o tyle subskrypcje za jakie płacimy kartą są automatycznie odnawialne także po upłynięciu okresu abonamentu zostaną przedłużone, i z naszej karty pobrana zostanie zapłata za następny okres umowy. Stanowi to wprawdzie podejście standardowe, spotykane na niemalże jakichkolwiek portalach randkowych, które sprzedają pakiety premium.

Jak zrezygnować z Premium?

Jeśli zdecydujemy, iż nie potrzebujemy teraz korzystać z możliwości płatnych, możemy uniknąć dodatkowych obciążeń karty poprzez rozwiązanie umowy na 14 dni przed upłynięciem ważności abonamentu. Z pewnej strony Miłosny Kontakt zachęca nas mniejszymi stawkami w czasie dokonania płatności kartą, a z innej strony zawiera z nami umowę, jaka łączy się z kolejnymi płatnościami w przypadku, kiedy zapomnimy o jej rozwiązaniu w właściwym regulaminem terminie.

Jeśli nie jesteśmy pewni czy naprawdę chcemy wykupywać pełne członkostwo czy abonament, możemy wykorzystać możliwość Konto Próbne” w cenie 17zł, za jakie zapłacić można tylko kartą, a które przekaże nam dostęp do pełnych funkcji serwisu na czas jednego tygodnia. Także i w niniejszym przypadku musimy myśleć o rozwiązaniu umowy najpóźniej na 3 dni przed upływem wspomnianego tygodnia, ponieważ w innym razie Konto Próbne przeobrazi się w subskrypcję miesięczną, a nasza karta zostanie obciążona dodatkową opłatą 59zł, pobieraną co miesiąc, aż do czasu rezygnacji z subskrypcji.

Aktywacja konta premium może trwać do 4 dni od czasu zaksięgowania środków na koncie portalu – warto o tym pamiętać, jeśli spieszy nam się, żeby odpisać na wiadomości. Opłaty dotyczą tylko mężczyzn, gdyż kobiety otrzymują Premium bezpłatnie.

Wykupienie Premium zapewnia nam szansę wyszukiwania profili po nicku, mieście, wieku lub stanie cywilnym, zezwala na swobodną wymianę wiadomości z pozostałymi użytkownikami (w niniejszym na przekazywanie numeru telefonu i adresu e-mail), a ponadto zapewnia możliwość zaznajomienia się z całą listą dopasowań, jakie zostały dla nas wybrane na zasadzie ankiety.

Panel użytkownika oraz Funkcje

Sam panel użytkownika wydaje się czytelny i łatwy w obsłudze. Odnajdziemy w nim kolejno takie elementy jak nadmienione już wcześniej ankieta randkowa oraz szybka randka, wiadomości (zapisywane przez 40 dni), wyszukiwarka profili, przyjaciele, profile online (a zatem profile użytkowników, jacy w określonym czasie zalogowani są do serwisu) i edycja profilu. W panelu użytkownika wyświetlą się nam także powiadomienia dotyczące nowych dopasowań z ankiety, otrzymanych opinii z szybkiej randki i zaproszeń do znajomych.

O ile na tle pozostałych portali randkowych Miłosny Kontakt nie zaskakuje innowacyjnością, o tyle administratorzy zadbali o parę istotnych funkcji takich jak podgląd osób oglądających nasz profil, możliwość blokowania wiadomości od pewnych użytkowników lub wysyłanie wiadomości z załączonymi zdjęciami. Ważną funkcją jest szansa zobaczenia zgodności partnerskiej na zasadzie znaków zodiaku. Jeśli zatem jesteś osobą, jaka wierzy, że miłość zapisana jest w gwiazdach, ta funkcja prawdopodobnie cię zainteresuje.

Choć Miłosny Kontakt nie prowadzi popularnego bloga, to wprawdzie wprowadził parę zakładek dla własnych odbiorców, w jakich potrafią oni zaznajomić się z szeregiem cennych wskazówek szczególnie, jeżeli nie czują się pewnie na gruncie randek. Znajdziemy tutaj zatem dwa poradniki randkowania – dla kobiet oraz dla mężczyzn i magazyn Lifestyle, w jakim pojawiają się artykuły dotyczące randek, a także zdrowia, urody, dobrych pomysłów na spędzenie wolnego czasu bądź też recenzje książek i filmów.

Opinie o Miłosny Kontakt

Choć 170 tysięcy zarejestrowanych odbiorców to zapewnienie, że portal jest ciekawy, to znajdują się internauci, którzy mają względem niego zarzuty. Najpopularniejszymi spośród nich są duże ceny i brak opcji korzystania ze strony w przypadku niewykupienia opcji płatnych. Warto jednak popatrzeć na ową ,,wadę” jak na wartość – duże ceny ,,odstraszają” osoby, jakie odwiedzają portal jedynie dla zabicia czasu, i zachęcają osoby, jakie pragną posiadać gwarancję, że spotykają się w miejscu do którego docierają osoby myślące serio o miłości. Pojawiają się także tezy o fałszywych profilach, jednak jak nadmieniono już wcześniej – konta zweryfikowane oznaczone są specjalnym znaczkiem a zatem na nich powinniśmy się skupiać, gdy szukamy osób z jakimi moglibyśmy nawiązać kontakt.