Przeznaczeni Recenzja

Relacje korzystnie oddziałujące na wartość życia są w interesie każdego człowieka. W jaki sposób je zaczynać? Służą do tego m.in. portale randkowe, jakich w internecie powstaje jeszcze więcej. Pośród nich znajduje się serwis Przeznaczeni.pl

Przeznaczeni.pl – dla kogo?

Przeznaczeni.pl to portal utworzony w 2005 r. oraz łączący już przynajmniej 1 mln odbiorców. Jego głównym założeniem – jak podkreślają twórcy – jest zapewnienie budowania przyjaźniejszych relacji opierających na wartościach humanistycznych, duchowych oraz społecznych. Serwis dedykowany jest w podstawowej mierze do młodych ludzi, w jakich byciu powyższe schematy zachowania oraz tradycje odgrywają niezwykle istotną kwestię. Przeznaczeni.pl jest laureatem branżowych wyróżnień, m.in. w 2014 r. serwisowi przyznano dwie ważne nagrody iDateAwards. Chlubi się również tym, iż wykorzystuje go mnóstwo znanych postaci, w niniejszym Małgorzata Kożuchowska, Szymon Hołownia, Przemysław Babiarz lub Jan Pospieszalski. Na stronie odnaleźć można historie par, jakie zapoznały się za pośrednictwem omawianego portalu i dodatkowo mnóstwo wskazówek oraz materiałów dotyczących m.in. randkowania, życia singli i związków.

Przeznaczeni.pl – rejestracja oraz ceny

Rejestracja w serwisie jest darmowa oraz można wykonać ją na dwa rodzaje:

zakładając konto w standardowy sposób przez wypełnienie formularza – jest dostępny po przejściu na stronę główną, logując się poprzez Facebooka.
Nowo zarejestrowany użytkownik otrzymuje konto główne, jakie zapewnia korzystanie wyłącznie z poszczególnych funkcjonalności serwisu ograniczonych praktycznie do przeglądania profili z całej Polski bez ułatwień w formie wyszukiwania po miastach itp. Żeby otrzymać nieograniczony dostęp do usług oferowanych poprzez portal, należy wnieść opłatę za:

konto Premium – 99zł/rok; funkcjonalności: prowadzenie korespondencji z pozostałymi użytkownikami, komentowanie zdjęć, wpisy do Księgi Gości, sprawdzanie kto przeglądał profil,
konta Premium VIP – 124 zł/rok; funkcjonalności: wszystkie oferowane w ramach konta Premium plus możliwość otrzymywania wiadomości wysyłanych poprzez użytkowników nieopłaconych, zmiana tapety pod profilem, anonimowe oglądanie pozostałych profili.

Osoby, jakie nie chcą przedłużać płatnego członkostwa, muszą pamiętać o rozwiązaniu umowy – stosowne informacje na temat opublikowane są w regulaminie.

Podsumowanie – opinie

Przeznaczeni.pl to jedyny spośród portali randkowych stworzonych z myślą o młodych osobach wyznających wartości katolickie. Strona jest zbudowana w sposób prosty oraz czytelny – nawet niedoświadczony odbiorca nie będzie mieć kłopotów z przemieszczaniem się po niej. Dla pewnych osób minusem są wysokości cen za członkostwo.