Quickflirt Recenzja

Quickflirt to portal randkowy, jaki jest przygotowany dla Ciebie, ponieważ pozwala na dowolną rozrywkę oraz flirtowanie online. QuickFlirt jest pewnym spośród głównych portali skupiających ludzi z międzynarodowej grupy Together Networks, jaka aktualnie ma dużo więcej niż 20 firm pod własnymi skrzydłami oraz jaka działa w Internecie w więcej niż 30 krajach.

Strona dostarcza miejsca, gdzie Polacy – otwarci single powyżej 25 lat potrafią się zapoznać, filtrować oraz znaleźć miłość. Każdego miesiąca platforma łączy miliony aktywnych użytkowników oraz prawie 110 milionów jej uczestników dostaje okazję aby rozpocząć rozmowę i znaleźć idealnego partnera!

QuickFlirt: Jak wygląda portal?

Rejestracja na QuickFlirt jest łatwa oraz zupełnie bezpłatna. Wystarczy, iż podasz parę kluczowych danych. Napisz krótko którego doświadczenia poszukujesz oraz umieść swoje najbardziej kuszące (niedosłownie) zdjęcia. Potem zacznij filtrować z pozostałymi żądnymi przyjemności oraz przyjaźnie nastawionymi, samotnymi mężczyznami i kobietami z całej Polski.

Jeżeli stworzysz pięciogwiazdowy profil przedstawimy ci konta użytkowników gotowych do flirtu z okolicy. Pozostaną oni delikatnie wyselekcjonowani poprzez QuickFlirt. Ty zadecydujesz, jacy spośród nich rzeczywiście spełniają twoje wymagania.

Możesz dodatkowo przystąpić do czatów, aby szybko spotkać pozostałych ciekawych oraz oryginalnych singli będących w twojej okolicy. Jeżeli pomiędzy tobą a jednym z nich pojawi się chemia, możecie prowadzić kokieteryjną dyskusję na forum lub przenieść waszą przygodę na własny czat oraz ustalić spotkanie poza Internetem!

Logowanie na Quickflirt

Logowanie na QuickFlirt nie powinno sprawić żadnych trudności. Trwa krótką chwilę oraz jest zupełnie bezpłatne, co szybko pozwoli zacząć swoje wyszukiwania. Konto założyć można również w wersji dla przeglądarki strony jak również samodzielnie w aplikacji mobilnej. Jeżeli wcześniej nie tworzyłeś profilu w portalu randkowym, proces można przyrównać do tego na dowolnym portalu społecznościowym. Pamiętaj o generalnych podstawach tworzenia własnej strony.

Wypełnij jak najwięcej rubryczek w własnym opisie oraz dodaj jak najpiękniejsze zdjęcia profilowe. Resztę informacji odnajdziesz w naszych tekstach w strefie blogowej (górne menu: Poradnik). Jeżeli zdecydujesz się na dostarczenie numeru telefonu, warto od razu potwierdzić nasze konto przez otrzymanie kodu aktywacyjnego wiadomością SMS czy telefon na dostarczony na stronie darmowy numer.

Stronę można odwiedzić na 3 rodzaje, jako gość (bez rejestracji), członek darmowy czy członek pełnoprawny, jaki kupił pakiet członkowski. Jeżeli nie wykupisz abonamentu nie będziesz mógł dokładnie korzystać, z pełnych funkcji widocznych na stronie. Chociaż możesz przeglądać profil członkowski, jednak aby rozpocząć kontakt oboje musicie kupić powyższy pakiet. Opcje gość oraz członek darmowy nie zawierają żadnych opłat.

Oczywiście umieszczanie na portalu zdjęć pornograficznych jest zabronione oraz potrafią stanowić podstawę do rozwiązania lub całkowitego zablokowania profilu. Uważaj zatem na to, które zdjęcia dodajesz oraz sprawdź najpierw w regulaminie, czy twoje fotki spełniają wszelkie wymogi oraz nie łamią zasad.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna QuickFlirt stanowi jedną z ciekawszych możliwości na rynku randkowania. Jest otwarta do pobrania również w sklepie Google Play, jak oraz Apple AppStore. Na obu są dobrze oceniane oraz zachowują własną pozycje w czołówce swojej kategorii. QuickFlirt prześle nam powiadomienie od razu po otrzymaniu wiadomości w portalu. Będzie jednocześnie przypominał o niedokończonych dyskusjach oraz aktualizacji profilu. Ściągnij aplikację żeby zostać w kontakcie ze swoimi rozmówcami gdziekolwiek jesteś.

Opłaty Quickflirt

QuickFlirt jest niewątpliwie portalem komercyjnym oraz jako taki przyjmuje składki za użytkowanie z wybranych ofert. Płatne opcje obejmują między innymi następujące funkcje ułatwiające znajdowanie partnerów jak również promowanie profilu, żeby bardziej skupiał na sobie uwagę. Więc co nam przypadło do gustu to propozycja wykupienia konta Premium na 3-dniowy okres próbny. Akurat nie jesteśmy namawiani do wykupienia z góry pakietu długookresowego. Tylko po stwierdzeniu czy jego funkcje nam odpowiadają, możemy wykupić pakiet 1-, 3- czy 6-miesięczny. Jakie są ceny konkretnych pakietów?

  • 3-dniowy okres próbny – 4.20 zł !
  • 1 miesiąc – 31,49 zł
  • 3 miesiące – 60,87 zł
  • 6 miesięcy – 71,94zł

 

Tradycyjnie, niczym na niemal każdym portalu, firma QuickFlirt stosuje metodę automatycznego przedłużania pakietu. Pamiętaj zatem o tym przy zawieszaniu członkostwa czy usuwaniu konta. Zachowując zasady bezpieczeństwa w sieci oraz wnikliwie czytając jej regulamin unikniemy przykrych sytuacji także nie stracimy niepotrzebnie pieniędzy.

Bezpieczeństwo oraz Ochrona Informacji Personalnych

Twórcy portalu niezwykle dokładnie starają się zabiegać o zabezpieczenie własnych użytkowników. Do naszej dyspozycji oddają 2 funkcje “Tryb bezpieczny” oraz “Członek zweryfikowany”. Pierwszy pozwoli na obniżenie określonych sposobów działań oraz danych podawanych poprzez witrynę, natomiast drugi jest oznaczeniem dawanym użytkownikom, jacy potwierdzili swój numer telefonu przez uzyskanie unikatowego kodu weryfikacyjnego w wiadomości SMS. Potrzeba pamiętać, iż uczestnicy zweryfikowani mają przywilej wyszukiwania pozostałych takich użytkowników w wyszukiwarce QuickFlirt. Obecność takich jednostek na portalu zwiększa jego prestiż.

Twórcy witryny proszą użytkowników także o pomoc w utrzymaniu porządku na stronie, więc zgłaszaj każde podejrzane zachowanie. Profile użytkowników można zgłaszać klikając na ich imię, i potem wybierając opcję “Zgłoś”. Można także przesłać swoją informację do moderatora z wiedzą o specyficznym zachowaniu czy otrzymaniu wiadomości z niedozwoloną treścią. Po jakimś czasie użytkowania portalu uzyskaliśmy wiedzę o możliwości zareklamowania naszego konta.​

Quickflirt Opinie

Ten portal wydaje się nam wyjątkowo przyjazny i wygląd jest właściwie niezły. Ma on wielką bazę zapisanych osób, jakie są raczej w młodym wieku. Można zatem być pewnym, iż pozwala on na mnóstwo przyjemnych spotkań.

QuickFlirt to doskonała strona dla współczesnych Polaków, jacy poszukują flirtu czy czegoś ważniejszego. Wspaniały element tej konkretnej strony polega na tym, iż potrafisz znaleźć setki panów oraz pań z Polski, którzy potrzebują odrobiny flirtu, odnaleźć potencjalną drugą połowę czy zresocjalizować się oraz zapoznać nowych znajomych. Decyzja o tym którego typu znajomości wymagasz jest w twoich rękach. QuickFlirt zapewnia ci narzędzia do znalezienia właściwej osoby!

Najważniejszym plusem serwisu Quickflirt stanowi to, że potrafisz się łączyć z singlami będącymi niedaleko ciebie, lecz jednocześnie z całej Polski oraz pozostałych miejsc na globie. Dzieli cię od nich tylko parę kliknięć.