Singles50 Recenzja

Niczym w większości portali randkowych w Polsce możesz zarejestrować się na Singles50 za darmo: adres e-mail i hasło to same wymagania. Po zapisaniu się oraz stworzeniu profilu możesz zacząć czerpać z bezpłatnych usług portalu Singles50, spośród jakich warto wyróżnić wsparty na doświadczeniach naukowych test osobowości będący do określenia kryteriów zgodności przy wyborze par. Tego rodzaju narzędzie to doświadczona metoda osiągająca niezwykle pozytywne efekty w poszukiwaniu potencjalnych partnerów.

Singles50, również jak be2, istnieje w zasadzie opartym na dobraniu właściwych osób portalem randkowym. Ważną korzyścią tego rodzaju stron randkowych są zdolności algorytmu dobrania, jaki odpowiedni jest do porównania wyników twojego testu osobowości z wynikami pozostałych uczestników portalu. Singles50 korzysta z tego procesu do rozpoczęcia kontaktu pomiędzy Tobą oraz użytkownikami strony mającymi z Tobą wiele punktów wspólnych. Singles50 wierzy, iż dzielenie cech wspólnych to gwarancja trwałego i silnego związku. Relacje oparte na wzajemnych zainteresowaniach są naukowe uznane jako stałe.

Logowanie Singles50

Jeżeli robią Ci przyjemność wędrówki, gotowanie, wspólne wyjścia, kino czy pozostałe działania w wolnym czasie oraz chciałbyś dzielić radość z ich robienia ze swoim partnerem, dotarłeś na odpowiedni portal randkowy. Na Singles50 możesz wprowadzać swoje kryteria wyszukiwania i określić twojego idealnego partnera. Wtedy to już strona randkowa zajmie się znalezieniem TWOJEJ wymarzonej osoby. Pełną prace wykonają pewne algorytmy systemu dobrania.

Singles50 opinie proponuje łatwe oraz skuteczne doświadczenie randkowe w Polsce dla takich singli w podeszłym wieku, jacy poszukują swoich bliskich dusz. Po przetestowaniu tego serwisu możemy wywnioskować, iż portal skutecznie spełnia określoną obietnicę. Bezpośrednio po przeprowadzeniu testu osobowości otrzymujemy niemal ok. 230 osób do nas odpowiadających, z jakimi potrafimy rozpocząć znajomość. Użytkownicy są niezwykle aktywni, jako że potrafią przesłać jedną wiadomość za darmo do własnych rekomendowanych partnerów, tymże uruchamiają proces znalezienia swojego potencjalnego partnera oraz stanowią cały proces niezwykle przystępnym.

Podstawowe Funkcje

Tworzenie twojego profilu:

Rejestracja jest bezpłatna, zatem utworzenie konta na Singles50 nie potrzebuje z twojej strony żadnych zobowiązań. Musisz posiadać co najmniej 50 lat żeby się zarejestrować, inaczej zostaniesz przekierowany na portal randkowy be2, jaki skierowany jest do młodszych osób.
Podstawowym etapem, który będziesz potrzebował wykonać jest test osobowości. Pozwala on na określenie twoich gustów, preferencji i cech osobowości itd. Informacje te pozostaną użyte poprzez algorytm Singles50.
W trakcie wykonywania swojego profilu będziesz potrzebował dodać jedno czy więcej zdjęć wraz z niewielkimi opisami na ich temat. Każdy z kroków jest dokładnie przedstawiony i wyszczególniony podczas procesu rejestracji. Jeżeli będziesz żądał jakiejkolwiek pomocy, wystarczy abyś skontaktował się z pomocą.
Twoje zdjęcia są prywatne; Ty decydujesz komu wybierasz je okazać. Podnosi więc to twój komfort użytkowania ze strony.
Znajdowanie i kontaktowanie potencjalnych partnerów:

Otrzymujesz propozycje profili oparte na założeniach zgodności określonych dla Ciebie poprzez Singles50

Możesz samodzielnie edytować kryteria twojego wyszukiwania.
Dziesięć zapoznań z innymi osobami gwarantowanych: jeżeli nie nawiążesz kontaktu z co najmniej dziesięcioma użytkownikami podczas twojej subskrypcji, będzie ona automatycznie przedłużona. Skąd nie ma więc powodu do pośpiechu: czasami odnalezienie właściwej osoby potrzebuje czasu.
Singles50 Polska gwarantuje automatyczną usługę ułatwiającą kontakt: za każdym razem jak nowy użytkownik wpisze się w twoje wymagania podobieństwa, zostaje przesłana do niego informacja w twoim imieniu. Możesz oczywiście bezpośrednio przed wysłaniem dopasować tą informację do swoich wymagań.

Możesz sprawdzić kto spoglądał na twój profil.
Możesz tworzyć listy popularnych użytkowników.
Nawiązywanie kontaktu za usługą interfejsu strony randkowej jest proste. Możesz zapewnić swobodny dostęp do własnych zdjęć, przekazywać prywatne wiadomości za darmo, zaaranżować połączenie telefoniczne, jak również jednocześnie pierwsze spotkanie – dlaczego nie, jeśli posiadacie mnóstwo wspólnego?

Jak nadmieniono powyżej, dzięki Singles50 możesz zostać w kontakcie oraz spotykać pozostałych singli w podeszłym wieku: panów oraz kobiet na parę rodzajów. Posiadając podstawowe konto możesz zbudować własny profil, rozwiązać test osobowości, otrzymać propozycję partnerów do ciebie odpowiadających, przesłać do pozostałych użytkowników pytanie stanowiące wyzwanie oraz przekazywać bezpłatne wiadomości do dowolnej z osób.

Jednak, będziesz potrzebował subskrypcji Premium, żeby cieszyć się dodatkowymi funkcjami:

  • Sprawdzenie, kto odwiedzał twój profil
  • Przeczytanie pełnych wiadomości
  • Wysyłanie nielimitowanej ilości wiadomości do pozostałych użytkowników
  • Dodawanie kontaktów do bliskich
  • Dostępu do oglądania każdych zdjęć
  • Gwarancji kontaktu z przynajmniej 10-ma rekomendowanymi partnerami

Opłaty

Rejestracja na Singles50 jest bezpłatna, natomiast nie gwarantuje Ci ona nieograniczonego dostępu do gamy internetowych usług randkowych dostarczanych poprzez stronę. Tylko założenie twojego profilu, test osobowości (wraz z jego wynikami) i dodanie zdjęcia profilowego są bezpłatne na Singles50.

Ceny rozwijają sie następująco: 1 miesiąc za 20 zł, 3 miesiące 239,70 zł i 6 miesięcy za 359,40 zł.

Singles50 Opinie

Singles50 to portal randkowy dla osób dojrzałych, konkretnych oraz rozumiejących czego pragną, jak i jednocześnie nie bojących się nowych przygód.

Użytkownicy cenią sobie odpowiednie dobranie na zasadzie testu osobowości, jaki jest darmowy. Atutem portalu stanowi bez wątpienia jego darmowa rejestracja, jaka umożliwia nam na zaznajomienie się ze specyfiką strony.

Ponadto, portal randkowy zapewnia nam 100% anonimowości oraz prywatności. To ty decydujesz kto zobaczy Twoje zdjęcia profilowe i Twoje informacje są zupełnie bezpieczne.

Wskaźnik płci wynosi 51:49, więc jest niemal tyle samo kobiet co panów. Statystyki świadczą także, że aż 41% użytkowników osiąga sukces w odnalezieniu dopasowania.

Portal randkowy Singles50 jest idealnym wyjściem dla singli po 50-tce. Natomiast, żeby cieszyć się w całości większością funkcji, należy mieć konto Premium.