Twoo Recenzja

Co prawda portali internetowych do odkrywania innych ludzi lub kontaktowania się na randki istnieje w Internecie jeszcze więcej, żadne spośród nich wprawdzie nie rozwijają się naprawdę mocno oraz tak dynamicznie jak oczywiście Twoo. Rozwinęło się ono obecnie do takiego poziomu, iż strona ta jest obecnie tłumaczona na 40 języków, więc robi to wrażenie. Zobaczymy jak w prawdzie wygląda portal, jakie są opinie o Twoo na forach dykusyjnych oraz czy warto się zarejestrować.

Dlaczego warto wybrać Twoo?

Twoo jest właśnie najszybciej rozwijającą się platformą, na jakiej nie potrzebujemy tylko poszukiwać miłości oraz umawiać się na randki. Serwis proponuje przede wszystkim opcję poznawania innych ludzi, niekoniecznie w celach matrymonialnych. Ułatwieniem w podejmowaniu kontaktów jest z pewnej strony wciąż rozwijająca się ilość ludzi na platformie, natomiast z drugiej parę sprytnych mechanizmów, dzięki jakim zapraszanie znajomych jest znacznie ułatwione.

Które konto będzie korzystniejsze dla mnie – bezpłatne lub płatne?

Jak niemal każdy portal randkowy, tak również Twoo ma dwa warianty kont, jakich wybór zależy od osobistych preferencji. Bezpłatne konto pozwoli nam na wykonywanie konwersacji z trzema osobami dziennie, zapewnia również dostęp do kluczowych oraz niezbędnych narzędzi. Najważniejszym jednak atutem tego serwisu jest możliwość porozmawiania za pomocą chatu, zamiast wysyłania tradycyjnych wiadomości. Płatne konto, jakie będzie nas kosztowało 43 zł miesięcznie (w abonamencie oczywiście wychodzi taniej), zapewnia nam w zasadzie nieskończone możliwości korzystania z serwisu. Również odnajdziemy tu gry internetowe, jakich zamiarem jest przede wszystkim poznawanie innych ludzi. Decyzja zależy od każdego z nas. Wykupując konto płatne z pewnością zwiększamy możliwości na zapoznanie drugiej połowy.

Funkcje Twoo

Serwis Twoo stawia przede wszystkim na związek z ludźmi, więc co pewien czas dostarcza naszym znajomym (do jakich kontakt ma przez naszą skrzynkę pocztową) wiadomości z zachęceniem do skorzystania z serwisu. Nigdy również nie szukasz kogoś w ciemno – żeby sprawdzić opis konkretnej osoby, sami potrzebujemy posiadać wypełnione pole dotyczące nas. To plus parę pozostałych zalet sprawia, iż Twoo jest nowoczesne i poprzez to cieszy się jeszcze większą pozycją pośród internautów.